Teraysun 1/200 скала камион модел за градење колекции играчка модел камион/ван скала модел камион 10pcs
Новак - 8 %

Teraysun 1/200 скала камион модел за градење колекции играчка модел камион/ван скала модел камион 10pcs

Достапно за нарачка
DEN 1056.00
DEN 972.00
Достапност:

Предмет : Модел Камион Боја : мешани различни бои Скала : 1 : 200 Материјал : ABS Пластика Пакет : 10pcs Вклучувајќи 10pcs 1 : 200 скала модел камион

За производот

Тип:
модел камион
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ВО странска валута-24-200
Предупредување:
Нема Јадење
Тема:
Возило
Возило:
Камиони
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
TERAYSUN
Материјал:
Пластични
Скала:
1
Пластични Тип:
ABS
Количината на Предмети во Собата:
10
is_customized:
Yes
Употреба:
архитектонски модел воз изгледот
Скала:
1
боја:
бела,црвена,зелена, сина
Направени:
Во Кина
Големина:
40mm
Тип:
Модел За Градење Колекции

Избор на клиент