Контакт Image Sensor ЗНД скенер единица Скенер Главата за HP LaserJet Pro 400 MFP M425 M425DN M476 M570 425 476 570 CF286-40018
Новак - 20 %

Контакт Image Sensor ЗНД скенер единица Скенер Главата за HP LaserJet Pro 400 MFP M425 M425DN M476 M570 425 476 570 CF286-40018

Достапно за нарачка
DEN 1663.68
DEN 1331.00
Достапност:

Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа, а
обидете се да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации.
• Кој е вашиот печатач модел ?
• Не остави порака ,тогаш вообичаено е за M425
• Користи,добра wrking,по тест пакет повторно,исто како слика.
• Се надевам дека купувачот не ќе се отвори спорот без conmunication .

За производот

Бренд Име:
SWZNPART
Број На Модел На:
M425 M476 M570
боја:
Бела
Тип:
Други
Состојба:
Ве молиме, напишете број на модел по нарачка. 90% нова (Втора Страна) 100% работи

Избор на клиент