Meyfflin Мода Симулирани Бисер Обетки Жените Накит 2017 Циркон Crysatl Триаголник Студ Earring boucle d'oreille femme bijoux
Новак - 18 %

Meyfflin Мода Симулирани Бисер Обетки Жените Накит 2017 Циркон Crysatl Триаголник Студ Earring boucle d'oreille femme bijoux

Достапно за нарачка
DEN 117.60
DEN 96.00
Достапност:


За производот

Број На Модел На:
Boucle d'oreille femme
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
Meyfflin
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Како слик покажува
Пакување:
opp вреќа / меур заврши, надворешниот кутија пакет
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Назад Наоѓање:
Yes

Избор на клиент