Нерѓосувачки Челик Види Бенд 18mm за Huawei Watch / Вклопи во Чест S1 Брзо Ослободување врвка за околу Рака Мажи Жени Јамка Појас Хривнија Сребро.
Новак - 0 %

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 18mm за Huawei Watch / Вклопи во Чест S1 Брзо Ослободување врвка за околу Рака Мажи Жени Јамка Појас

Достапно за нарачка
DEN 858.24
DEN 858.00
Достапност:


Добредојдовте во мојата продавница
Модел :
за Huawei Види
за Huawei Одговара Чест S1
Црна
Злато
Сребро.
Сребро Злато
Сребро Црна
Подарок

За производот

Бендот Ширина:
18mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Солидна Затворач
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за Huawei Watch / Вклопи во Чест S1
Бендот Должина:
прилагодлив

Избор на клиент