Француски Стил Заврши Нокти Розова Тебе Јасно Акрилик Помине Сјајна Долго Уметност Совети Лето Мора Да Дама Секојдневно Носат Z393
Новак - 14 %

Француски Стил Заврши Нокти Розова Тебе Јасно Акрилик Помине Сјајна Долго Уметност Совети Лето Мора Да Дама Секојдневно Носат

Достапно за нарачка
DEN 137.28
DEN 118.00
Достапност:


Француски Стил Заврши Нокти Розова Тебе Јасно Акрилик Помине Сјајна Долго Уметност Совети Лето Мора Да Дама Секојдневно Носат Z393
100% сосема нов
Погоден за канцеларија партија употреба, Закажување, шопинг покаже : )
Лесен за употреба со лепак.
Има разликува големина за секој дизајн, може да се вклопи во повеќето ноктите.
Пакетот вклучува :
24 Парчиња лажни ноктите совети + двојно страна лепак налепница
Превозот Термини :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса.
Испорака Метод :
Изберете метод што сакате.
Повратни информации :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

За производот

Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
вештачки нокти
Големина:
false nail
Количина:
24pcs/кутија
Должина На Ноктите:
Долго
Ноктите Ширина:
Медиум
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Избор на клиент