2018 Мажите Памучни Чорапи Bendu Бренд Гаранција Анти-Бактериски Удобно Deodorant Дише Деловен Човек Sock (10 Пара / Многу)
Новак - 41 %

2018 Мажите Памучни Чорапи Bendu Бренд Гаранција Анти-Бактериски Удобно Deodorant Дише Деловен Човек Sock (10 Пара / Многу)

Достапно за нарачка
DEN 1435.20
DEN 847.00
Достапност:


Напомена : Без Кутија!!!
Големина : САД(6.5-12) ЕУ(38-45)
(Кажи ни што големината што се , ние ќе брод како вашата големина до вас)
Купувачите Известувања :
1. Ве молиме, напишете го вашето име , адреса и поштенски код или можете да не добиете на вашите производи. И за руски Клиенти , ве молиме, напишете вашето име и презиме (3 делови). Ви благодариме!
2. Ние ќе брод на производите за слободни со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , E-Пакет или Други пратката методи кои исто така може да се следи и преку Интернет.
3. Нормално , ние ќе брод на производите од ПОБРЗО , и пакет ќе пристигне во 15 - 60 дена ! Ако тие не можат да пристигнат во 60days, ние сме одговорни за тоа, од страна на resending чорапи за вас, или за враќање на пари за вас.
4. Ако имате било какви проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, а ние сме тука сите денови само за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне!
5. Искрено ви благодарам за вашето разбирање и трпение. Посакуваме да имате пријатен ден!

За производот

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Број На Модел На:
се прилагодите стил
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
Bendu
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук,Бамбус Влакна
боја:
Светло Сива, Темно Сива, Темно Сина, Црна, Бела
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Функција:
Анти-Бактериски,Дише, Deodorant, Топло
Големина:
US (6.5-12) EU (38-45)

Избор на клиент