Пост-модерна Американска Држава Ретро Злато Железо Ткаенина Led E27 Табела Ламба За Дневна Соба и Спалната соба Студија H 59cm Ac 80-265v 1393

Пост-модерна Американска Држава Ретро Злато Железо Ткаенина Led E27 Табела Ламба За Дневна Соба и Спалната соба Студија H 59cm

Достапно за нарачка
DEN 15211.20
Достапност:


[xlmodel]-[custom]-[40472]
Добредојдовте во мојата продавница!
1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да примате
вашиот парцела успешно.
2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,
најниската цена,најдобра услуга
3.Експрес понекогаш има данок прашање. Во тој случај, ве молиме да соработува со Царинските да се плати. На
данок не е вклучена во продажната цена. Ви благодариме.
Сите производи ќе бидат тестирани и се одликува внимателно пред породувањето. Само купат без грижи.
Answer : ___________________________ NOTE : откако ќе добиете светилка, ако има било каков проблем, pls јавете ни се на прво место. ние ќе ги реши сите проблеми за вас.
ако е потребно, може да бидете resending за слободни.
но pls не го отвори спорот без контакт, инаку не можеме да обезбеди по-serveice. ви благодариме.
Пост-модерна Американска Држава Ретро Злато Железо Ткаенина Led E27 Табела Ламба За Дневна Соба и Спалната соба Студија H 59cm Ac 80-265v 1393
големина на : H 59cm W 35cm
боја : златна
материјал : ткаенина, rion
сијалицата : E27
напон : AC 80-265 V
пакување : густа пена+дебели картонска кутија
примена : спална соба, студија,дневна соба
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[40473]

За производот

Бренд Име:
GUANQIULIGHTING
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
Се КРИЕШЕ
Wattage:
31-40W
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
До & Долу
Сенка Тип:
Ткаенини
Материјал:
Метал
Боја На Каросеријата:
Жолта
Техника:
обложено
Примена:
Foyer
рамка боја:
Злато
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
1393
Напон:
110V,220V,90-260V
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,LVD,RoHS,УЛ
Тело Материјал:
Железо,Текстил
Тип На Објект:
Табела Светилки
боја:
Злато
Материјал:
железо, ткаенина
Примена:
спална соба, дневна соба, студија
Напон:
AC 80-265V
сијалица:
E27
Функција:
Американската држава, пост-модерен, едноставен

Избор на клиент