Жените Патент Едно Парче Бански Завој Бикини Monokini Плажа Костим за Капење

Жените Патент Едно Парче Бански Завој Бикини Monokini Плажа Костим за Капење

Достапно за нарачка
DEN 287.52
Достапност:


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Жените Едно Парче Бикини Monokini Костим За Капење Патент Backless Бански Beach Wear Нови
Спецификација : 100% Сосема Нов!
Материјал : Памук blend Swimwear Тип : Едно Парче
Шаблон Тип : Цврсти,Zipper Gender : За жените
Јака-линија : Strapless Waist : Природни
Еластичност : Elastic Season : Пролет,Лето
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Градник Стил : Unlined
Големина : Азија S/M/L/XL - НИ XS/S/M/L (1cm=0.3937 инчи ) (1inch=2.54 см)
Големина Биста Половината Хип
S 81-86 cm/31.88"-33.85" 61-66 cm/24.01"-25.98" 86-91 cm/33.85"-35.82"
М 86-91 cm/33.85"-35.82" 66-71 cm/25.98"-27.95" 91-96 cm/35.82"-37.79"
L 91-96 cm/35.82"-37.79" 71-76 cm/27.95"-29.92" 96-101 cm/37.79"-39.76"
XL 96-101 cm/37.79"-39.76" 76-81 cm/29.92"-31.88" 101-106 cm/39.76"-41.73"
Различни Големини Споредба :
Азија големина : S M L XL
НИ големина : 4-6 6-8 8-10 10-12
Велика БРИТАНИЈА големина : 6-8 8-10 10-12 12-14
АУ големина : 6-8 8-10 10-12 12-14
ЕУ големина : 32-34 34-36 36-38 38-40
Пакет се Вклучени : 1 x Едно Парче Бикини (пакетот се вклучени Едно Парче Бикини само ,и други додатоци не се вклучени!
Product Overview Жените Патент Едно Парче Бански Завој Бикини Monokini
Плажа Костим За Капење

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
види detials
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ

Избор на клиент