100 *150cm ширина Гроздобер Природен Памук, Лен Ткаенини Пеперутка Печатење Шема памук Quilting рачно изработени на платно
Новак - 30 %

100 *150cm ширина Гроздобер Природен Памук, Лен Ткаенини Пеперутка Печатење Шема памук Quilting рачно изработени на платно

Достапно за нарачка
DEN 859.20
DEN 601.00
Достапност:

метар метар метар метар
големина : 100cm(должина)*150cm(широк)(39.4*59.1 инчи)
тежина : 250g/метар
количина : 1pcs=1meter
answer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција
Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

За производот

Стил:
Обична
Техника:
Nonwoven
Ширина:
150cm
Тип:
Chiffon Ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
170315007
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Други
Nonwoven Техника:
Други
Плетени Тип:
Други
Материјал:
Chiffon Ткаенина
Функција:
Други

Избор на клиент