воена cosplay костим за деца воена облека, униформи воената стил на облека воен танц носии

воена cosplay костим за деца воена облека, униформи воената стил на облека воен танц носии

Достапно за нарачка
DEN 1147.20
Достапност:


Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам тука. Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука :
.
Превозот
Ние нудиме редовни Кина Пост Воздух Mail превозот метод. Тоа трае околу 15~25 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА),други земји 20~40 дена. Понекогаш е потребно повеќе подолго време. Па мора под итно да се дојде на ред,plese изберете и други методи. За време на божиќ или на други фестивали,времето за испорака може да биде од 5~7 дена подоцна.
Предупредување
ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".
Политика На Враќање
1. Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети.
( бидејќи на костим посебност,ве молиме, напишете враќање на следење на број во рок од 3 дена по receiveing стоки )
2. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови, додатоци.
3. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети.
4. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
XXS : 100cm висина
XS : висина 110cm
S : висина 120cm
М : висина 130cm
L : висина 140cm
XL : 150cm висина
XXL : висина 160cm
3 XL : 170cm висина

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Spandex
Извор Тип:
празник
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Бренд Име:
ПРЕПРАТЕНА PNYS
Пол:
Девојки
Знаци:
воен танц носии

Избор на клиент