Ориз сива двострано кашмир ткаенина high - end кашмир ткаенина грб облека волна ткаенини трговија на големо волна платно

Ориз сива двострано кашмир ткаенина high - end кашмир ткаенина грб облека волна ткаенини трговија на големо волна платно

Достапно за нарачка
DEN 6202.56
Достапност:


За производот

Техника:
Ткаени
Материјал:
Волна / Кашмир
Шема:
Обоена
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Велур Ткаенина Тип:
no
Ширина:
150cm
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
cashmere ткаенина
Тежина:
830 g / m

Избор на клиент