корејски мода цвет убавина еластична коса гума бендови прстен заболување на додатоци за жени, девојки коса врски украси headdress подароци
Новак - 13 %

корејски мода цвет убавина еластична коса гума бендови прстен заболување на додатоци за жени, девојки коса врски украси headdress

Достапно за нарачка
DEN 110.88
DEN 97.00
Достапност:

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји. цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС. цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail. цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.
Име на производ : еластична венчиња, девојки коса јаже, Scrunchie конска опашка Носителот
Функција : 2017 мода
Пакување : 1 buc opp
купувачот мора да го прочитате :
1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",
2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .
3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,
4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.
5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.
корејски мода цвет убавина еластична коса гума бендови прстен заболување на додатоци за жени, девојки коса врски украси headdress подароци

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Гума,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
врзување на косата
Тип:
еластична венчиња
Материјал:
бендови
Craft:
гумени прстен
Се применуваат:
За џвакање
Име На Производ:
еластична венчиња
боја:
Цвет
Режим:
убавината додатоци
Материјал:
гумени бендот
Стил:
косата врски
Пол:
за жените девојки
Големина на:
косата орнаменти
Потекло:
корејски коса додатоци

Избор на клиент