NaranjaSabor 2018 Лето машка Поло Маица Секојдневен Тенок Mens Кратки Ракави Кошули за Мажи Бренд за Облека, Шарени Момче Polos Кошули 4XL
Новак - 28 %

NaranjaSabor 2018 Лето машка Поло Маица Секојдневен Тенок Mens Кратки Ракави Кошули за Мажи Бренд за Облека, Шарени Момче Polos

Достапно за нарачка
DEN 635.52
DEN 457.00
Достапност:


Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА .Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде. Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB) и висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогне да се потврди големина.Ако не сте сигурни која големина може да се носат.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате !
Големина Информации
 
Азија Големина
Биста
Рамо
Должина
Sleeve
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
М
89.0
35.0
40.0
15.8
64.0
25.2
17.5
6.9
L
93.0
36.6
41.0
16.1
65.0
Беа 25,5
17.0
6.7
XL
96.0
37.7
42.0
16.5
66.0
26.0
18.0
7.1
XXL
100.0
39.4
44.0
17.3
74.0
29.1
19.0
7.5
3 XL
105.0
41.3
43.0
16.9
74.0
29.1
20.0
7.9
4 XL
110.0
43.3
45.0
17.7
75.0
29.5
21.0
8.3
Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Блузи Тип:
Polos
Пол:
Мажи
Тип:
Редовни
Бренд Име:
NaranjaSabor
Функција:
Дише
Декорација:
Никој
Продажба со Pack:
No
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Боја Стил:
Цврста
Должина:
Regular
Сезоната:
Пролет,Есен,Лето
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL
боја:
Црвена,Сина,Зелена
Секс:
Машки,Маж,Момчиња
Тип:
Мажите Врвот,Т-маици,Поло Маици
Број На Модел На:
NZXX005

Избор на клиент