AutoDecorun посветен Седиште Покрие Автомобил за Dodge Калибар 2008 Седиште Опфаќа Сетови за во Автомобил Перница Места Поддржува Опфаќа Авто Додатоци
Новак - 49 %

AutoDecorun посветен Седиште Покрие Автомобил за Dodge Калибар 2008 Седиште Опфаќа Сетови за во Автомобил Перница Места Поддржува

Достапно за нарачка
DEN 29232.00
DEN 14908.00
Достапност:


Материјал : Висина на Квалитетот Лен Крпа & Сунѓерот & Не-Плетени т hree Композитни Слоеви .
Посебни F eatures : Карактеристики на Линии ткаенина столче на Корица : Мека & Удобно , Дише абсорбента ,
добро за здравјето. топло во зима и во лето кул
Големина : Кориснички услуги како верзија во нашите опис и совршено се вклопуваат .
Функција : Помага да се Заштити Убаво Седиште или Скријат во еден Стар Еден .
Воздушни перници : седиштето опфаќа им овозможи на воздушни перници за да се распоредат слободно.
Бруто тежина : 4.5-5.5 КИЛОГРАМИ за 5 седишта
Испорака Метод : EMS
Пакет големина : 55*52*32 CM
Answer : ___________________________ Note : Ова е прилагодена столче опфаќа ,Без Професионална Инсталација Потребни : Овие седиште опфаќа се
дизајниран да биде лесно да се инсталира.
Ве потсетам : Како да се направи цел на обичај се вклопуваат столче Опфаќа за Dodge Калибар 2007-2011 ?
Се прилагодите одговара столче опфаќа е строго работа и комплицирана работа , pls прочитајте ги упатствата подолу пред да се направи нарачка.
Постојат 2 ( # 1- # 2 ) Модел одговара за Dodge Калибар 2007-2011 Година верзија .
# 1 Одговара за Dodge Калибар 2007-2009 Година Верзија .
# 2 се Вклопуваат за Dodge Калибар 2009-2011 Year Верзија .
1 : Pls провери модел подолу,бидете сигурни која е ист стил како вашиот автомобил седишта-(особено сплит седишта на Задната седишта)
О : Ако бидете сигурни дека моделот е 100% ист стил како вашиот автомобил места ,може да се направи цел директно и ни остави порака
додека ќе се одржи редот .
Б : Ако не бидете сигурни дека , pls се обидуваат да ги искористат на вистински снимање на вашиот автомобил пред седиштата и задниот дел на седиштето за нас ,ние ќе го направи тоа
наместо од вас, и да се спореди со нашиот модел прво . Потоа може да се направи цел директно и изберете што боја ви се допаѓа најдобро .
2 : Ако имате било какви прашања .pls контактирајте со нас прв и ние ќе направиме посебни прилагодени на услуга за вас .
Answer : ___________________________ Note : Ние не ја прифати цел, без било порака додека сте место цел .бидејќи ние може да се
не се организира производство откако ќе се направи нарачка .
Се надевам кориснички услугата ќе биде точно се вклопи со вашиот автомобил места .
Ви благодариме многу за вашиот доаѓаат соработка .
Pls проверете кој модел е ист стил како вашата оригинална автомобил седишта и ни остави порака додека сте место цел .
ако не сте, бидете сигурни .pls се земе слика на вашиот автомобил морињата за нас .
# 1 Одговара за Dodge Калибар 2007-2009 Година Верзија .
Забелешка 1 : задниот дел на седиштата на возачот & Патникот се РАЗЛИЧНИ .
Забелешка 2 : главата на предните седишта може да не се отстранети .
# 2 се Вклопуваат за Dodge Калибар 2009-2011 Year Верзија .
Забелешка 1 : задниот дел на седиштата на возачот & Патникот се РАЗЛИЧНИ .
Забелешка 2 : главата на предните седишта може да не се отстранети .
Pls провери над верзија , која е ист стил како вашата внатрешна седиште и тогаш ни остави порака додека
ќе се одржи редот .однапред ви благодариме .
Лен направи столче покрие карактеристики : мека и удобна, абсорбента, дише и силна, безопасни за човечкото здравје.
Овие слики се прикажуваат на Лен Ткаенини столче капак .
Боја и Дизајн : Постојат 7 боја како на сликите .( Овие бои се генерално не ОЕМ.)
Понекогаш и боите можат да се разликуваат поради различните камери или компјутерски монитори.

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
60cm
Mfg Серија Број:
авто внатрешни додатоци
Бренд Име:
AutoDecorun
Специјални Функции:
Кориснички Услуги за оригиналниот Автомобил Седишта
Објектот Должина:
155cm
Објектот Тежина:
5.0kg
Материјал Тип:
Лен
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Специјална Изработка:
обичај се вклопуваат столче покрие сет
Е Прилагодена:
Yes
Посебна Карактеристика:
Совршено да се Вклопи со Вашиот Автомобил Седишта
боја:
7 Боја за да Изберете
Автомобил Стил:
Кориснички Услуги за Автомобил Седиште Перница Маска
функција 1:
Анти-Прашина и Заштита на Вашиот Автомобил Седишта
Карактеристика 2:
Лесен за Инсталација и да ја Направат убава
Автомобил Направи:
Обичај Се Вклопуваат За Dodge Калибар 2007-2011 Година
тип на возилото:
15PCS/Set ( 2 ПАРЧИЊА потпирачи за глава перница како дар )
Материјал Тип:
Лен Ткаенини & Сунѓерот & Не-Плетени

Избор на клиент