6Style Антички Месинг Салон Повлекува Рачки backplate Кабинет копчиња Фиока се Справи со Кујна Шкафот капка повлекува оков за Мебел
Новак - 8 %

6Style Антички Месинг Салон Повлекува Рачки backplate Кабинет копчиња Фиока се Справи со Кујна Шкафот капка повлекува оков за

Достапно за нарачка
DEN 120.00
DEN 110.00
Достапност:

6 Style Антички Месинг Салон Повлекува Рачки backplate Кабинет копчиња Фиока се Справи со Кујна Шкафот капка повлекува оков за Мебел
Цената е за едно парче.
6 стилови за да изберете од.
Материјал : цинк легура
Боја : Месинг
Мерења :
А1 :
Помали Копчиња само -
Кол : 1.00 " (25 mm)
Кога се инсталира на knob боди 0.86" (22mm)
А2 :
Поголем Копчиња само-
Кол : 1.20 " (30 mm)
Кога се инсталира на knob боди 1.00" (25мм)
А3
Помал Пад Повлекува
Должина : 4.40 " (112mm)
Дупка проред (центар до центар) : 3.00 " (76 мм)
Widht :1.57" (40mm)
Издаденост по инсталацијата : 0.60 " (15mm)
A4 :
Поголем Пад Повлекува
Должина : 4.84" (123mm)
Дупка проред (центар до центар) : 3.75" (96 mm)
Widht :1.77" (45mm)
Издаденост по инсталацијата : 0.60 " (15mm)
А5 :
Мали Knob со Задната Плоча
Должина : 7.08" (180mm)
Дупка проред (центар до центар) : 5.00 " (128mm)
Widht :1.00" (25мм)
Издаденост по инсталацијата : 1.00" (25 mm)
A6 :
Голем Knob со Задната Плоча
Должина : 8.66" (220 мм)
Дупка проред (центар до центар) : 6.30 " (160 mm)
Widht :1.20" (30мм)
Издаденост по инсталацијата : 1.20" (30 mm)
Завртки вклучени .1" (25мм) долго.
Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

За производот

боја:
А1, А2, A3, A4, A5, A6
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Број На Модел На:
1199
Материјал:
Цинк Легура

Избор на клиент