Квадратен облик ѕид светилка плоча со 180 степен rotable E27 држачот за ѕид таванот светилка
Новак - 20 %

Квадратен облик ѕид светилка плоча со 180 степен rotable E27 држачот за ѕид таванот светилка

Достапно за нарачка
DEN 2832.00
DEN 2266.00
Достапност:


Квадратен облик ѕид светилка плоча со 180 степен rotable E27 држачот за ѕид таванот светилка 10pcs/многу
Предмет : Метална плоча со светилка сопственикот E27
Сијалица Извор : E27 Сијалица (не се вклучени)
Напон : 110 V или 220 V
Превозот
Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден од денот на уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка, и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот, ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи
Се истакна : Fedex Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа трошоци
Гаранција и Гаранција
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот и за причина на големина или боја проблем. Ве молиме бидете сигурни дека сè е во право пред купувањето!! Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Повратни информации
ќе бидете многу благодарни ако ни дадете пет-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас кога сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. и ве молам, исто така, прво контактирајте со нас пред да оставајќи ни негативни повратни информации, ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите толку брзо колку што може. Секој клиент е важно за нас. ние ќе продолжиме да ви понудиме на нашите ценети драги клиент на најдобар квалитет на најдобрите конкурентна цена.
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо

За производот

Абажур Боја:
бела боја, црна боја, хром боја, златна боја
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Гаранција:
2 години
Осветлување Област:
1-3square метри
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна
Карактеристики:
ѕид плоча со rotable E27 носителот
Примена:
Трпезарија
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Бренд Име:
MUCHTING
Техника:
обложено
Број На Модел На:
01
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Употреба:
Индустриски
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Боја На Каросеријата:
Golden

Избор на клиент