1 Пар Жени/Мажи Twill Врежан Титаниум Челик Златен Прстен joyas senhor dos aneis anillos mujer Посебен Ангажман Подарок За Љубителите'
Новак - 29 %

1 Пар Жени/Мажи Twill Врежан Титаниум Челик Златен Прстен joyas senhor dos aneis anillos mujer Посебен Ангажман Подарок За Љубителите'

Достапно за нарачка
DEN 182.40
DEN 130.00
Достапност:


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Титаниум Челик
Боја : Златна Боја
НИ Големина : 6/7/8/9/10
Пакет вклучувајќи : 2 BUC Прстени
Answer : ___________________________ Note :
Бои можеби малку различни, поради различни монитори.
Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење .
Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Имајте пријатен шопинг.

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Мажи, Жени
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
TGR099
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
NUNCAD
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите'
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
титаниум челик
боја:
злато боја
дизајн:
2017 нов моден дизајн
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Дали акциите:
Акции
Пакет:
OPP вреќа
Пад на превозот:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Повод:
Партија/Свадбена/Годишнината/Подарок/Секојдневно Носење

Избор на клиент