Историски повеќе хармоничен brownings беа западен тока м нова боја цинк легура носат-отпорни, мода токи за 4.0 CM појас
Новак - 13 %

Историски повеќе хармоничен brownings беа западен тока м нова боја цинк легура носат-отпорни, мода токи за 4.0 CM појас

Достапно за нарачка
DEN 312.00
DEN 272.00
Достапност:

Моден Cowgirl Појас Токи со Чизми Западен Метал Алатка Појас Тока за Жените Apprael Додатоци Бесплатен Превозот


За производот

Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
CHICCHERRY
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Геометриски
Тока Должина:
8.8 CM
Број На Модел На:
5084
Појаси Материјал:
Метал
Тока Ширина:
10.5 см
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Amtique сребро.
Sutiable:
Мажите Момче
Стил:
cowgirl појас тока
Техника:
позлата
is_customized:
Yes
Обликот:
овална
користат за:
3.8-4CM Појаси
Тока:
западниот појас тока
Тока Тип:
Прстени

Избор на клиент