1PCS/Нерѓосувачки Челик Број На Ox Носот Прстен Добиток Baoding Машина Крава Носот Клип Крава Носот Прстен Добиток Со Инструмент
Новак - 15 %

1PCS/Нерѓосувачки Челик Број На Ox Носот Прстен Добиток Baoding Машина Крава Носот Клип Крава Носот Прстен Добиток Со Инструмент

Достапно за нарачка
DEN 431.04
DEN 366.00
Достапност:


За производот

Големина:
M, L
Тип:
Фарма На Животните
Бренд Име:
hengjiumande
Фарма На Животните Тип:
Добиток
Број На Модел На:
AE016
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Спецификација На Производот :
медиум (дијаметар 8.5 cm), големи (9.5 см)
сурова:
1cm

Избор на клиент