ЕУ Приклучокот за Полнење Лулка Replacment Електрична Четка за заби Апарат за полнење За на Браун Орално-Б D12 S12 S18 D17 D18 D19 D20 D29 D34 OC18 OC20
Новак - 15 %

ЕУ Приклучокот за Полнење Лулка Replacment Електрична Четка за заби Апарат за полнење За на Браун Орално-Б D12 S12 S18 D17 D18

Достапно за нарачка
DEN 507.84
DEN 432.00
Достапност:

ЕУ Приклучокот за Полнење Лулка Replacment Електрична Четка за заби Апарат за полнење За на Браун Орално-Б D12 S12 S18 D17 D18 D19 D20 D29 D34 OC18 OC20 Карактеристики : Тоа во голема мера може да го замените стариот или скршени заби полнач. Ова електрична четка за заби полначот се вклопува за Браун Орално-Б D12 S12 S18 D17 D18 D19 D20 D29 D34 OC18 OC20 professional1000 3000 4000 D12013 D12013w D12523 3709 3728 3737 4736 4717 4729 8850. Опис : Тоа е многу добар помошник за четка за заби. Таписерии изработка, трајни Само полнач, без електрична четка за заби. Спецификации : Тип : Електрични Број на Модел : 3757 Употреба : Други Работен Напон : 110-240 V Приклучок : ЕУ Боја : Бела Големина : 6*4.5*2cm Пакет се Вклучени : 1pc електрична четка за заби полначот (Не се вклучени четка за заби, Не Мало Кутија) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! Ова е 110-240 V уред и можете да го користите електрични трансформатор или адаптер за оваа точка. Ве молиме проверете ги напон во вашата куќа, пред купување на објектот.

За производот

боја:
1pc
Брзо полнење:
No
Батеријата Број:
1
Број На Модел На:
електрична четка за заби полнач
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
No
Бренд Име:
LESHP
екран:
No
Пакет:
No
Употреба:
електрична четка за заби

Избор на клиент