Мотоцикл подложка за нозе Пред Нога Штипки Почива Педали За KAWASAKI ZX6R ZX10R NINJA650R ER6N ER6F ER6 KLE650 Z750 Z1000 Z1000SX
Новак - 14 %

Мотоцикл подложка за нозе Пред Нога Штипки Почива Педали За KAWASAKI ZX6R ZX10R NINJA650R ER6N ER6F ER6 KLE650 Z750 Z1000 Z1000SX

Достапно за нарачка
DEN 288.00
DEN 248.00
Достапност:


Нога Штипки
100% Сосема Нов
Материјал : Алуминиум Висок Квалитет Лесно да се Инсталира Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Одговара F или :
2003-2013 Kawasaki Ninja ZX6 R
2004-2013 Kawasaki Ninja ZX10 R
2006-2013 Kawasaki Ninja 650 R (EX650)
2009-2010 Kawasaki ER-6 N / ER-6 F / ER6
2008-2013 Kawasaki KLE650 Versys
2004-2011 Kawasaki Z750 / Z750 S
2003-2013 Kawasaki Z1000
2011-2013 KAWASAKI Z1000 SX
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект sames слики. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
1107
Објектот Должина:
11cm
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.205kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Нога Почива

Избор на клиент