ужасни дух USB Флеш Диск Мини Пенкало диск особено Подарок цртан филм У диск, memory stick/4GB/8GB/16GB/32GB ТОПЛА Бесплатен превозот
Новак - 27 %

ужасни дух USB Флеш Диск Мини Пенкало диск особено Подарок цртан филм У диск, memory stick/4GB/8GB/16GB/32GB ТОПЛА Бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 140.00
Достапност:


За производот

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 512M, 256M, 2GB, 1GB, 128M
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Енкрипција:
No
Стил:
Ѓердан,Нараквица,Куршум,Гитара,Шише/Може,Прст,Карти,Правоаголник,Животно,Кола За Скролување,Пенкало,Стап,Lanyard,Робот
Бренд Име:
DUBY
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
Пакет:
Yes
Тип На Производ:
Креативните
производ тежина:
36g
Број На Модел На:
17SM-1214
Материјал:
Силикони
Складирање Живот:
повеќе од 10 години
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент