3100mAh Висок капацитет на батеријата Замена За Samsung Галакси Забелешка 2 Note2 II GT-N7100 N7100 Batterie Батерии Bateria

3100mAh Висок капацитет на батеријата Замена За Samsung Галакси Забелешка 2 Note2 II GT-N7100 N7100 Batterie Батерии Bateria

Достапно за нарачка
DEN 335.52
Достапност:

modname=ckeditor
Карактеристики
- Висок Квалитет на батеријата
-Моќ Оценка 3.8 V3100m Ah
-Сите батерии се тестирани пред пратката
-Ова замена на батеријата има интегриран microchip за спречување на преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата
-Најдобра замена на батеријата со долго време на мирување и времето на разговор
-Мала тежина, висока капацитет и ниска отпорност
Батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот
Пакетот вклучува : 1 x Висок Капацитет на батеријата За Samsung Галакси Забелешка 2 Note2 II GT-N7100 N7100 Batterie Батерии Bateria
Начин На Плаќање :
* Ве молиме да го купат на aliexpress.
* Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,ве молиме точно пред исплата.
* Ние само брод цел потврди адреса.Не прифаќаат промени адресата.
* Продавачот не е одговорен за погрешно Превозот Адреса.
Превозот Термини :
* Ние користиме поштата Услуги со следење на број .
* Проценето време на испорака за Кина е 30-90 дена.
* Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори(На пример : јавни празник, времето ефект). Ако не можете да го добиле по 30-90 дена.Ве молиме контактирајте со нас за вашите пакет статус.
Повратни информации :
* Ние го цениме вашиот повратните информации, ве молиме оставете ги вашите повратни информации и коментари .
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас.
* Пред да ни даде негативна/неутрален повратни информации, ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме за 100% задоволството на клиентите.

За производот

Бренд Име:
stonering
Компатибилен Бренд:
Samsung
Samsung Модел:
Галакси Забелешка 2
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Број На Модел На:
S3 SIII i9300 i747 T999 L710

Избор на клиент