Оригиналниот 629769-0010 ОПТИЧКИ АУДИО КАБЕЛОТ од 1,5 m Оптички Кабел за Bose домашно Кино Систем
Новак - 8 %

Оригиналниот 629769-0010 ОПТИЧКИ АУДИО КАБЕЛОТ од 1,5 m Оптички Кабел за Bose домашно Кино Систем

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 397.00
Достапност:


Answer : ___________________________ Note : да се КОРИСТИ и оригинални, Ние целиот тест работи добро се чувствувам 85% ново !

За производот

боја:
Црна
Должина:
1.5m
Бренд Име:
ZUCZUG
Тип:
Оптички Влакна Кабли
Пол:
Машко-Машки
Надворешниот Дијаметар:
OD4
Пакување:
Polybag
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Број На Модел На:
629769-0010
Пакет:
No
Примена:
Засилувач
Конектор A:
Оптички Интерфејс
Конектор Б:
Оптички Интерфејс
оклопна:
00

Избор на клиент