(2 парчиња/многу)Нов Далечински Управувач За SAMSUNG AA59-00652A SMART 3D TV
Новак - 13 %

(2 парчиња/многу)Нов Далечински Управувач За SAMSUNG AA59-00652A SMART 3D TV

Достапно за нарачка
DEN 864.00
DEN 752.00
Достапност:


Нов Далечински Управувач За SAMSUNG AA59-00652 A SMART 3 D TV Free Ние брод на светот. Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена. Бесплатен превозот е стандард превозот начин, 20-30days. да добиете на стоки, ако сте во брзање, ве Молиме изберете брзо shippig начин : DHL Вашиот предмет ќе бидат обработени и се испраќаат надвор рок од 1-3 дена. Следење на број ќе бидат испратени до вас, откако објект се обработува и се испраќаат. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот следење на број или испорака потврда по 3 работни дена. За меѓународните пратки, ние не може да гарантира точноста на времето за испорака како секоја земја има свои царинење барања. Контактирајте со вашиот локален обичај брокер за дополнителни информации / барања. Клиентот е одговорен за дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и / или даноците. Овие трошоци не се вклучени и може да се собираат во времето на испорака. Овие надоместоци се неповратни. Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни. Услуги на клиентите Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас. Ние со нетрпение очекуваме да добиете одлична услуга! Се враќа Нуди на нашите клиенти е гаранција (90) дена од датумот на фактурата) Замена на задоволство или гаранција на надомест на сите набавки, со исклучок на човечките Штета предизвикана од неуспех или неисправност на проектор. За целосна гаранција детали, ве молиме контактирајте со нас. Производот се врати за Да се вратите производ, мора да се повик или мејл и да добие Врати Стока за ставање во Промет ("RMA") во рамките на гарантниот врати период за производот (што е опишано погоре). L. S не ќе го прифати враќа без претходно овластување и RMA број. Откако издадени, RMA броеви се валидни за 40 дена и мора да се врати на Л. С. Клиентот треба да видливо прикаже бројот на RMA (s) на превозот етикета содржи врати производот. L. S не ќе му ги надомести купувачот за оригиналниот трошоците за превозот. Ние нема да прифатиме каков било објект кој има физички оштетувања. Физичка штета е секоја штета која не е предизвикана од било нормално абење. Ако добиеме објект кој е физички оштетени, ќе бидат вратени на купувачот на ваш трошок. Повратни информации Ако заради било каква причина се чувствувате дека ние не заслужуваат позитивни повратни информации, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го подобри вашиот шопинг искуство со нас. Ви благодариме! Пакет Детали

За производот

Број На Модел На:
AA59-00652A
Бренд Име:
XingZhiHua
Пакет:
Yes
Употреба:
TV
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1

Избор на клиент