Велосипедот Алатка 2017 Отворено Велосипед Велосипед возење Велосипед 16in1 Мулти-функција Поправка Алатка Комплет Наместен Со Пумпа & Торба Робустен дизајн Apr27
Новак - 38 %

Велосипедот Алатка 2017 Отворено Велосипед Велосипед возење Велосипед 16in1 Мулти-функција Поправка Алатка Комплет Наместен Со

Достапно за нарачка
DEN 1184.64
DEN 734.00
Достапност:


Велосипед Велосипед возење Велосипед 16in1 Мулти-функција Поправка Алатка Комплет Наместен Со Пумпа & Торба
Опис :
Со нашата поправка алатка за полнење. Ќе мора не се грижите за повеќето од велосипед проблеми кога сте на отворено.
Силни Најлон лента ви овозможи да се земе на вашиот велосипед цевка лесно и безбедно.
16in1 Мулти-функција велосипед алатки поправка колекции. Свитлива и подвижен, издржлив и целосна функција.
Тивко место погодно на патот со мини пумпа.
16in1 алатка комплет вклучува :
1 x 16 во алатка 1 сет (Со Пакет)
1 x Мултифункционален коска клуч
1 x 8cc гума печ цемент
1 x Метал rasp
8 x Закрпи
2 x Пластика гума држела
1 x Појас торбичка
1 x Мини велосипед пумпа

За производот

Тип:
Мултифункционален Алатки
Бренд Име:
циклус зона

Избор на клиент