Моден трговија на Големо Brooch 10Pcs/Многу Цвет Brooch Corsage Цвеќиња Мажите Lapel Pin За Одговара
Новак - 30 %

Моден трговија на Големо Brooch 10Pcs/Многу Цвет Brooch Corsage Цвеќиња Мажите Lapel Pin За Одговара

Достапно за нарачка
DEN 902.40
DEN 632.00
Достапност:


Моден трговија на Големо Brooch 10 Pcs/Многу Цвет Brooch Corsage Цвеќиња Мажите Lapel Pin За Одговара
Боја Referance : Од М1-М16. ве молиме оставете порака за она што боите дали треба во ред,на пример,М1,М2,M10. Ви благодариме.

За производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
2015619
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Jelmoons
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Други
Материјал:
Велур
Материјал:
Велур
Апликации:
Јубилеј/бизнис подароци/свеченото отворање/подароци
боја:
М1,М2,М3,М4,М5,M6,M7,М8,М9,M10,M11,М12,М13,М14,М15,М16.
Brooch Тип:
долго brooch

Избор на клиент