Wulekue Нерѓосувачки Челик Сирење Grater Кујнски Алатки Диња Овошје Кора Рендан Свила
Новак - 15 %

Wulekue Нерѓосувачки Челик Сирење Grater Кујнски Алатки Диња Овошје Кора Рендан Свила

Достапно за нарачка
DEN 405.12
DEN 344.00
Достапност:


Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена и Црвена
Големина : 30.5*6.5 cm/12*2.55 инчен
Пакет Содржи : 1* Grater
Без мирис, нетоксичен, анти-прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.
На Grater се направени од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, која е безбедна и здрава,
и има висока отпорност на корозија и високи цврстина низ сад ФДУ
Стружење сечилото преку единствен цвет тип гравирање технологија,
лесно да се нула во униформа остатоци, може да се користи за чоколадо, сирење, лимон, диња и овошје.
ПРЕПОРАКИ ЗА УПОТРЕБА
Измијте калапи со топла вода и сапун пред првата употреба за да се избегне различни вкусови.
Во првата употреба ставете мала количина на масло или путер за силиконски калапи.
Измијте калапи, по употреба со сапун и вода, со помош на мека перница.
Користете мека четка за да ги отстраните остатоците почитуваат мали индивидуални обликува бразди.
Не хит насилно или нула со остри инструменти.
Не користите ткаенини да се исуши калапи, по можност сува сами или да користите хартија крпи.
калапот во рерна без скара, но со претпазливост.
Не топлина директно со оган.
Не се ненадејни промени во температурата.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За пад на превозот,ние би можеле да се испрати стоката да на вашите клиенти, Како може да се track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : 17track.net (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Ве молиме не остави лош повратни информации.Благодарение Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди.

За производот

Бренд Име:
WULEKUE
Сирење Алатки Тип:
Сирење Graters
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Диња Овошје Кора Рендан Свила
Тип:
Сирење Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
сребрена и црвена
Објектот:
Сирење Алатки
Карактеристики:
Мултифункционален
Функција:
Решетки Сирење Путер

Избор на клиент