TDIYJ Топла Продажба Бесконечност Љубов Multilayer Плетенка Хривнија воздухопловната МАЈКА Шарм Авион Pendant Хривнија за Накит за Подарок 6sets/многу

TDIYJ Топла Продажба Бесконечност Љубов Multilayer Плетенка Хривнија воздухопловната МАЈКА Шарм Авион Pendant Хривнија за Накит

Достапно за нарачка
DEN 522.24
Достапност:


Име TDIYJ Топла Продажба Бесконечност Љубов Multilayer Плетенка Хривнија воздухопловните сили МАЈКА Шарм Авион Pendant Хривнија за Накит за Подарок 6sets/многу
Материјал Кожа
Пакување OPP
MOQ 6 Sets
Обликот Круг
Боја Кафеава/Црна/Розова/Сино/Светло Сина/Mazarine
Големина 17 CM
Нашето ветување : Висок квалитет со конкурентна цена и за кратко време на испорака!!!
Слични Дизајни
1) Објектот се само превезува по Уплата.
2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка
3) EMS, DHL, UPS-от, Кина Пост Воздухот, e Packet
4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL
1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени.
2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange.
1) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ако не се задоволни со предмети по пристигна.
2) целосна наплата вклучувајќи го и превозот цена ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.
1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек . Тоа е најдобар охрабрување за нас.
2) Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме да ни оставите порака, или e-mail за нас наскоро. Тоа не помогне да се реши проблемот со давање на негативни повратни информации пред да контакт.
1) Нашиот Процес
2) Нашата Компанија
Нашата компанија главно произведува и оперативни мода DIY накит, на специјалност е ангажирана во накит, прилагодени на примерок цртежи; Во исто време, некои производи имаат акции и поддршка на мали трговија на големо, 3 дена да се заврши на испорака. Сите производи преку Европскиот и Американскиот квалитет откривање сертификација, никел ослободување количина, спогодба со стандардот на Европа и сад, како што се олово, кадмиум и да се обезбеди проверка на сертификатот.
Со цел да се "со седиште во yiwu, на world service", како проширување на политиката, со "интегритет, прагматични, ефикасност, иновација" како претпријатие дух, од страна на огромен број на клиентите и доверба, избра нас, е да се избере успех!

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
KB-0425-64/65/66/67/68/69
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
TDIYJ
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Функција:
Никој
боја:
Кафеави/Црни/Розова/Сино/Светло Сина/Mazarine
Тип На Објект:
Чувар Хривнија
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Orign:
Џе,CN
Должина:
17CM

Избор на клиент