Оригиналниот Eleaf Melo III 3 Мини Atomizer 2ml Резервоарот Електронски Cigs 510 Тема Резервоарот Vape Нови Бои за iStick Пико Кутија Мо
Новак - 20 %

Оригиналниот Eleaf Melo III 3 Мини Atomizer 2ml Резервоарот Електронски Cigs 510 Тема Резервоарот Vape Нови Бои за iStick Пико

Достапно за нарачка
DEN 1007.52
DEN 806.00
Достапност:


Напомена : лого на melo 3 мини atomizer е променет. Ве молиме да забележите ние сега само се продава нова верзија без логото на "melo III mini", не е само "Eleaf" Лого.
Оригиналниот Eleaf Melo 3 Мини Atomizer 2ml Капацитет на Резервоарот Прилагодливи Струење 510 Тема Резервоарот за MELO 3 Мини Atomizer/i Stick Пико Eleaf Melo 3 Мини Atomizer - 2ml ; неверојатно и удобен резервоарот од Eleaf. Наоѓајќи се на врвот пополнување, скриени прилагодливи струење, кој се одвојува структура со 304, СКОПЈЕ. Разни ЕЗ калеми на располагање, па можете да уживате vaping на Melo III со различни MODs. Пет нови бои за вашата колекција! Карактеристики : 2ml капацитет Врвот пополнување Монтажни структура Скриени прилагодливи струење на 304 Нерѓосувачки челик Термички изолирани Метални Отворот Спецификација : Дијаметар : 22mm Должина : 55мм Капацитет : 2ml Соодветен напон : 3 V -8 V Тема Тип : 510 тема Пакет Содржина : 1* Melo III Atomizer 1* ЕЗ 0.3 ohm глава 1* ЕЗ 0.5 ohm глава 4* Печат Прстен 1* Прирачник за Корисникот Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава. Opertion Водич : Како да додадете течност 1. Unscrew врвот на капа исклучите atomizer; 2. Полека рефил e-течност во стакло цевка; 3. Вртете назад капа врз Melo III mini. Имајте на ум : а) ве Молиме да не преполнување или додадете e-сок во воздух цевка. б) ве Молиме прво капе неколку капки на е-течни директно во чист памук фитил во atomizer главата, па како да се направи целосно натопени пред vaping. Како да го замени atomizer глава 1. Завртка база надвор atomizer прво. 2. Завртка исклучите atomizer главата од база и да се замени со нова. Како да се прилагоди струење може да се прилагоди на струење со ротирачки струење контрола прстен на atomizer база, стрелките на часовникот за да се зголеми и стрелките на часовникот за да се намали струење. Цел Совети : 510 Навој на гарантниот период : 3 месеци за батеријата.

За производот

Број На Модел На:
Melo 3 мини Atomizer
Калеми Тип:
Заменливи
Компатибилен Модел:
510
Бренд Име:
Eleaf
Тип:
Eleaf Melo III mini Резервоарот Испарувач
Е-течност Капацитет:
2ml
Пополнување:
Топ пополнување
струење:
Скриени прилагодливи струење
Соодветен напон:
3V - 8V
Модел:
Електронските цигари
Тема:
510 нишка
Должина:
55mm
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Избор на клиент