Топла Електричар Нож Сечењето Алатка Поправка Алатка Кука Нож Пластична Рачка G08 Капка брод
Новак - 17 %

Топла Електричар Нож Сечењето Алатка Поправка Алатка Кука Нож Пластична Рачка G08 Капка брод

Достапно за нарачка
DEN 180.48
DEN 150.00
Достапност:


Се сретне ДОСТИГНЕ стандардот.
Изработени од Нерѓосувачки челик, нафта прекалени.
Погоден за круг кабли и сектор кабли.
Вклучувајќи заштитна капа за безбедно чување.
Двојна боја, не се лизга, изолациони ергономски рачка за максимална удобност
Спецификација :
Материјал : 65 манган челик
Сечилото ширина : 13mm
Дебелина : 1.98 mm
Вкупна должина : 180mm
Answer : ___________________________ Note :
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 Pc x Електричар Нож

За производот

Бренд Име:
YOFE
Тип:
Ножеви
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1pc
Примена:
Други

Избор на клиент