Сребро Бела Фиока Вади се Справи со 4 Стилови Бел Камен Салон Knob Селски Droor се Справува со декоративни Кабинет Хардвер
Новак - 8 %

Сребро Бела Фиока Вади се Справи со 4 Стилови Бел Камен Салон Knob Селски Droor се Справува со декоративни Кабинет Хардвер

Достапно за нарачка
DEN 129.60
DEN 119.00
Достапност:

Сребро Бела Фиока Вади се Справи со 4 Стилови Бел Камен Салон Knob Селски Droor се Справува со декоративни Кабинет Хардвер
Материјал : цинк легура
Боја : Сребро + Бела
Мерења :
А1 :
Помали Копчиња само -
Кол : 1.00 " (26 mm)
Кога се инсталира на knob боди 0.83" (21mm)
А2 :
Поголем Копчиња само-
Кол : 1.20" (30 mm)
Кога се инсталира на knob боди 0.90 " (23 мм)
А3
Среден Повлекува
Должина : 2.71" (69 mm)
Дупка проред (центар до центар) : 1.26 " (32-милиметри)
Widht :1.20" (30 mm)
Издаденост по инсталацијата : 1.00 " (25мм)
A4 :
Поголем Повлекува
Должина : 5.39 " (137 mm)
Дупка проред (центар до центар) : 3.75" (96 mm)
Widht :1.06" (27 мм)
Издаденост по инсталацијата : 0.95 " (24mm)
А5 :
Поголем Повлекува
Должина : 6.50 " (165 мм)
Дупка проред (центар до центар) : 5.00" (128mm)
Widht :1.10" (28 мм)
Издаденост по инсталацијата : 1.03 " (26mm)
Завртки вклучени .1" (25мм) долго.
Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

За производот

боја:
А2, А3, А4, А5, A1
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Број На Модел На:
1171
Материјал:
Цинк Легура

Избор на клиент