Лав anvi долги памук paisley Флорални виножито Шамија Pashmina foulard луксузни Шамија жените hijab Tassel Shawl Заврши sjaal

Лав anvi долги памук paisley Флорални виножито Шамија Pashmina foulard луксузни Шамија жените hijab Tassel Shawl Заврши sjaal

Достапно за нарачка
DEN 618.72
Достапност:

Лав anvi долги памук paisley Флорални виножито Шамија Pashmina foulard луксузни плоштадот Шамија жените hijab Tassel Shawl sjaal, Заврши големина : ength180cm ширина 70cm ( Грешка Опсег 1~3 CM ) бренд : лав anvi
За производот

Големина:
180 70
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
Лав anvi
Шаблон Тип:
Флорални
Марами Тип:
Pashmina
Материјал:
Памук,Rayon,Полиестер
Марами Должина:
>175cm
Големина:
за 180*70cm poncho марами
боја:
црвено вино црвена,зелена,сина,сина,розова
Сезоната:
Пролет, есен зима
Шема:
paisley Флорални виножито

Избор на клиент