Нови HOTATOUCH C137234D1 DRFPC220T-V1.0 екран на Допир панел за Таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир кабел број C137234D1 DRFPC220T-V1.0

Нови HOTATOUCH C137234D1 DRFPC220T-V1.0 екран на Допир панел за Таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир кабел број C137234D1 DRFPC220T-V1.0

Достапно за нарачка
DEN 729.60
Достапност:


Пакет се вклучени : 1 компјутер Таблет на допир
1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кабел број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
2. Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир исто конектор за кабел со слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не се прифати компатибилен екран на допир
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

За производот

боја:
Бела
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
C137234D1 DRFPC220T-V1.0
Бренд Име:
Myslc
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Избор на клиент