Удобно Дише Товарот 15kg Памук Мултифункционален Назад Пред се Соочуваат со 0 До 24 Месеци Бебето Превозникот Прашка
Новак - 49 %

Удобно Дише Товарот 15kg Памук Мултифункционален Назад Пред се Соочуваат со 0 До 24 Месеци Бебето Превозникот Прашка

Достапно за нарачка
DEN 4511.04
DEN 2301.00
Достапност:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
BEIYIMEI Удобно Дише Товарот 15kg Памук Мултифункционален Назад Пред се Соочуваат со 0 До 24 Месеци Бебето Превозникот Прашка
Бренд Име : Hamo Bear
Тип : Ранци & Превозници
Возраст Опсег : 0-24months
Носители Тип : Пред Соочува,Назад Носат,лице-в-Лице,Пред се Носат
Број на модел : BYM-9006
Товарот : 15kg
Материјал : Памук
Шаблон Тип : цртан филм
Рака Стил : Рамената
Име на производ : Бебе ранец,бебе превозникот,бебе прашка
Боја : портокалова,виолетова,темно сива
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Тип:
Ранци & Превозници
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци,2-18 месеци,3-24 месеци,1-10 месеци,2-24 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,2-12 месеци,< 3 години,13-18 месеци
Број На Модел На:
BYM-9006
Носители Тип:
Пред се Соочуваат со,лице-в-Лице,Назад Носат,Пред се Носат
Шаблон Тип:
Цртан филм
Товарот:
15kg
Материјал:
Памук

Избор на клиент