ЗК рачно изработени Ткаат Ретро Панк Стил Шарм Хривнија златен череп хривнија Црно јаже northskull пол мажи хривнија
Новак - 18 %

ЗК рачно изработени Ткаат Ретро Панк Стил Шарм Хривнија златен череп хривнија Црно јаже northskull пол мажи хривнија

Достапно за нарачка
DEN 815.52
DEN 669.00
Достапност:


За производот

Метална боја:
Златен череп, се Зголеми черепот, Сребро вештина
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Скелетот
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
П.Н.Е.-430
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Beichong
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Должина:
може да биде нашето барање
боја:
Остави ми порака
Име:
northskull. северна черепот
черепот боја:
Сребро,злато.трендафил
Дијаметар:
60 mm

Избор на клиент