4mm/5mm/6mm/7mm Сите Злато 3D Holographic Риболов Намамат Очи Летаат Врзување Jigs Занаети

4mm/5mm/6mm/7mm Сите Злато 3D Holographic Риболов Намамат Очи Летаат Врзување Jigs Занаети

Достапно за нарачка
DEN 287.52
Достапност:


Сите тие се злато 3 D Holographic очи, g reat за лета врзување, намамат изработка дури и занаети.
Тие Не Се Рамни На Хартија Очи.
Тие имаат само лепило поддршка да се држиме на повеќето површини или може да се додаде лепак да се држиме за нерамни површини.
Сликата не е вистинската големина, но бојата.

За производот

боја:
7mm 300pcs, 4mm 500pcs, 5mm 500pcs, 6mm 300pcs
Бренд Име:
Парична Казна Риболов
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерце,Реката
Број На Модел На:
Око
is_customized:
Yes

Избор на клиент