БОБО ПТИЦА Luxury Designer Часовници Мажите Стил Дрвени Види Дрво Рака рачен часовник со Хартија Подарок Кутија relogio masculino Бренд Врвот
Новак - 31 %

БОБО ПТИЦА Luxury Designer Часовници Мажите Стил Дрвени Види Дрво Рака рачен часовник со Хартија Подарок Кутија relogio masculino

Достапно за нарачка
DEN 1583.52
DEN 1092.00
Достапност:


БОБО ПТИЦА Luxury Designer Часовници Мажите Стил Дрвени Види Дрво Рака рачен часовник со Хартија Подарок Кутија relogio masculino Бренд Врвот
Ве молиме да Напомена : види е направен од природни Црна/Зебра дрво и 100% рачно изработени, па тоа може да
има некои природни груби линии и неколку флеки. И види само за животот водоотпорен, ве молиме не користете го во вода.
Кожа Материјал : Црна дрво, Зебра Дрво
Прилагодено : Може да engrave вашата часовници и кутија.
Кутија : Item доаѓаат со хартија подарок кутија. Постојат за да изберете.
И ако има било какви прашања во врска со watch што ги примате, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите заедно со вас. Ви благодариме. : )

За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
45.7 mm
Бендот Должина:
22.3 CM
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Случај Дебелина:
10мм
Бендот Ширина:
20mm
Случај Материјал:
Дрвени
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
C-N24
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex

Избор на клиент