YEEHAA Риболов ree Knob Врти ролна се Справи со Knob за Предење ролна КОЛ.41mm
Новак - 15 %

YEEHAA Риболов ree Knob Врти ролна се Справи со Knob за Предење ролна КОЛ.41mm

Достапно за нарачка
DEN 767.52
DEN 652.00
Достапност:


YEEHAA Риболов ree Knob Врти ролна се Справи со Knob за Предење ролна КОЛ.41mm
1. Дизајниран за предење ролна 4000 до 8000 и игра репортажите мала до средна големина,
2. Екстра cranking моќ,
3. Привлечен изглед
4. Лесен за чистење.
5.Големина : 41mm
6.Материјал : не ' рѓосувачки челик и алуминиум легура

За производот

боја:
Златна, Црвена, Сина, Виолетова, Сива
Бренд Име:
YEEHAA
Тип:
поправка на комплет

Избор на клиент