Черепот Секси Занитвам Вратот и Јаката и Синџирот Поводник BDSM Ропство Ограничувања Секс Производи за Парови Секс Играчки Жени Мажи
Новак - 20 %

Черепот Секси Занитвам Вратот и Јаката и Синџирот Поводник BDSM Ропство Ограничувања Секс Производи за Парови Секс Играчки Жени

Достапно за нарачка
DEN 653.28
DEN 523.00
Достапност:


Гаранција
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација.
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите.
3. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект.
4. Ако објектот е неисправен по 2 месеци, сеуште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Пакување & Испорака
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 25-59 работни дена да пристигнат. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време 3-9 работни дена). И ако вашата нарачка достигне 2 KG, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL . Тоа е многу брзо. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби.
Царина & Должност
1. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "електричен уред/пластични делови/играчки/дар" со ниска вредност
2. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање.
3. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката.
4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја.
5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
Повратни информации
1. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката.
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
3. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.

За производот

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Бренд Име:
yunman
Големина:
Adjustable
Број На Модел На:
26240235GN
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
СТП кожа и метал
Непристојни Слика:
No
Пакет:
Дискретна пакет
Својства :
секс производи за парови
Тип:
секс јаки
Објектот:
Секс Играчки За Возрасни
Функција:
Ропството Фиксирање, опрема
го користат луѓето :
Унисекс геј или жени двојки
секс ропство вратот:
секс вратот возрасни секс игра
возрасни секс игри долна облека:
секс производи за парови возрасни секс игра играчки

Избор на клиент