FANTU 2017 Нови Spinners Мамка 40g/5cm Лигњи Убодни Намамат Вештачки Пластични Bahau Мамки 2 ПАРЧИЊА со 1/0# Кука

FANTU 2017 Нови Spinners Мамка 40g/5cm Лигњи Убодни Намамат Вештачки Пластични Bahau Мамки 2 ПАРЧИЊА со 1/0 Кука

Достапно за нарачка
DEN 600.00
Достапност:


Спецификации тежина : 40g должина : 14cm кука : 1/0# пакет : 2 парчиња за една многу боја : 6 бои(a,b,c,d,e,f) боја испраќаат случаен избор, ако не ви остави порака. FANTU 2017 Нови Spinners Мамка 40g/5cm Лигњи Убодни Намамат Вештачки Пластични Bahau Мамки 2 ПАРЧИЊА со 1/0# Кука F
Плаќање и shippment
1) да ја прифатиме Alipay(ЗАЧУВАМ), Paypal и ДР.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција во близина,или ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако вашиот превозот адреса е погрешно, ве молиме контактирајте со нас.
4) УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
Следново е нормално пристигнување време курс за вашиот референца :
Земја
Работни Дена(не вклучувајќи одмор)
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>35
Сад
Номинална(време пристигна)
5.1%
50.1%
33.6%
7.5%
3.7%
Контактирајте со нас
Европа
Номинална(време пристигна)
8.6%
61.2%
19.1%
7.0%
4.1%
Контактирајте со нас
Австралија
Номинална(време пристигна)
4.7%
52.6%
30.2%
9.6%
2.9%
Контактирајте со нас
Канада
Номинална(време пристигна)
6.7%
50.6%
30.4%
8.5%
3.8%
Контактирајте со нас
Русија
Номинална(време пристигна)
1.5%
10.3%
29.7%
41.2%
18,8% се
Контактирајте со нас
Азија
Номинална(време пристигна)
10.5%
30.6%
43.8%
12.1%
4.0%
Контактирајте со нас
Друга Земја
Номинална(време пристигна)
3.5%
25.0%
47.9%
17.9%
5.7%
Контактирајте со нас
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас, ние зависи од customers’ satisfication да се успее. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Кога ќе добиете вашите производи,ве молиме проверете дали количина е во право,и квалитетот е прифатена.Ако најдете некоја грешка или квалитет на дефекти,ве молиме да не остави нас "1" ѕвезда"2 ѕвезда"."3 ѕвезда" повратни информации без да контактирате со нас и да ја добиете вашата проблеми решени.
Ако сте задоволни со цел и искуства купување со нас,ве молиме љубезно ни остави "5 ѕвезда" позитивни повратни информации .Ви благодариме!

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
js
Бренд Име:
FANTU
Тежина:
40g
Должина:
14cm
кука:
1/0#
клучни зборови:
Spinners
Пакување:
2 парчиња за еден многу

Избор на клиент