20pcs 5mm Женски Навој Водоотпорен Toggle Прекинувач Поклопец Капа Подигање
Новак - 5 %

20pcs 5mm Женски Навој Водоотпорен Toggle Прекинувач Поклопец Капа Подигање

Достапно за нарачка
DEN 356.16
DEN 338.00
Достапност:

Име на производ за да се Префрлате Прекинувач Поклопец Навој Дупка со Дијаметар од 5mm / 1/5" Вкупната Големина 13.5 x 15mm / 0.53" x 0.59"(D*H) Материјал Гума, Пластична & Метална Боја Црна

За производот

Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Гаранција:
0.1

Избор на клиент