SLINX Бренд 5MM Neoprene Худ Wetsuits За Мажи 2-Парче Сплит Капа Шапка Влажни Одговараат на Нуркање се Нурне Опрема Spearfishing Топло Зима Пливаат
Новак - 30 %

SLINX Бренд 5MM Neoprene Худ Wetsuits За Мажи 2-Парче Сплит Капа Шапка Влажни Одговараат на Нуркање се Нурне Опрема Spearfishing

Достапно за нарачка
DEN 2863.68
DEN 2004.00
Достапност:


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Wetsuit
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Neoprene
Бренд Име:
SLINX

Избор на клиент