cie Патина браун вистински теле кожа дише плоштадот captoe тока патент рачно изработени мекеј крои кожа мажите bootA-00-16

cie Патина браун вистински теле кожа дише плоштадот captoe тока патент рачно изработени мекеј крои кожа мажите bootA-00-16

Достапно за нарачка
DEN 9696.00
Достапност:


Нашите чевли се прилагодено со рачно изработени,не се подготвени акции, па можете да ја менуваат бојата како што предност и ние може да се прилагоди на големината следете ги вашите нозе димензии.Еден пар треба 7-10 дена за обработка и 7-15 дена за превозот,но ние секогаш се обидува да кратки тоа. Најголемиот дел ред време на испорака треба да се следат вистинската количина.Ако имате нешто сомнение,се чувствуваат слободни да контакт.
Ние се прави рачно изработени чевли нарачана повеќе од 10 години. Имаме клиенти од целиот свет, вклучувајќи ги и велика Британија, Шведска, Италија, Канада,САД,итн.,совршен нарачана чевли кои совршено се вклопува во вашиот нога.
На занаетчии во нашата работилница биле во бизнисот за повеќе од 25 години. Тие се научи и да се знае човечки нога структура и поддршка поени, вклучувајќи го и светски размери чевли технологија. И сите наши чевли се направени со користење на прв слој теле кожа и рачно боење. Ние ќе ви обезбедиме со ексклузивни понуди и уникатни услуги.
Освен црниот, останатите други бои се насликани со рака,така се повеќе или помалку ќе постои боја разлика,но во истиот тон.
Нашето Ветување
Лични услужни и внимание на детали е нашата цел, дали ќе се купуваат чевли или едноставно купување на еден пар на laces, ние се осигура дека ние ќе ви ги грижете се-слободни. Чевлите во нашата продавница ќе има доживотна гаранција.
Повратни информации
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек по трансакција е завршена, Ако сте задоволни со нашата чевли и нашите услуги. Тоа ќе биде нашето најголемо достигнување. Ви благодариме.
Чевли нега
Ако сметате дека нашата чевли потрае неколку недели да се направи и може да трае до крајот на животот-време, добро вреди да одвоите малку време да се грижи за вашата инвестиција. Еве некои едноставни упатства :
* * * * Секогаш чисти чевли редовно од страна на чистење исклучи било вишок нечистотија, со четка или влажна крпа.
* За кожни чевли се применуваат на квалитетни чевли полски или крем и удар надвор или со сува крпа или четка.
* За велур чевли се четка nap со велур четка.
* За nubuck чевли избрише со крпа натопена во малку сапуница, топла вода.
* Ако чевли се навлажни, нека се исуши природно како квалитет теле кожени чевли бара бавна природен процес на сушење.
* Користењето на чевли дрво се препорачува како тоа ќе помогне да се задржи формата на чевли.

За производот

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Бренд Име:
ид ' e
is_handmade:
Yes
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Вистинска Кожа
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Zip
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
A-00-16
Пети Форма:
Плоштад Пети

Избор на клиент