50mm, Цинк Легура на ЗЛАТО Билка Мелница Рака Милер Пушењето Дробилката Тутун Зачин Дробилката
Новак - 10 %

50mm, Цинк Легура на ЗЛАТО Билка Мелница Рака Милер Пушењето Дробилката Тутун Зачин Дробилката

Достапно за нарачка
DEN 328.80
DEN 296.00
Достапност:


50mm 3 Делови златник Цинк Тутун Мелница
^-^ Metarial : Цинк Легура ^- ^ Diamet : 50 MM ^- ^ ^- ^ ^- ^ ^- ^ Пакетот вклучува
1 X 50mm 3 делови златник мелница
ДА!
Ние имаме машина која може да се направи вашето лого на неа.
Само нас контакт и испрати вашето лого.

За производот

Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PH1887
Бренд Име:
HONEYPUFF
Дијаметар:
50mm
Бродови Од:
Кина

Избор на клиент