Brightzone Нови Анти Сина Ултра-Лесни Алуминиумски Магнезиум Мажите и Жените Воопшто Компјутерски Очила Анти Сини Очила Rimmed
Новак - 30 %

Brightzone Нови Анти Сина Ултра-Лесни Алуминиумски Магнезиум Мажите и Жените Воопшто Компјутерски Очила Анти Сини Очила Rimmed

Достапно за нарачка
DEN 1259.04
DEN 881.00
Достапност:


За производот

Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Brightzone
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Легура
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамката за да ја прилагодите:
Yes
Модел:
297
Рамка Материјал:
алуминиум магнезиум
Леќа Тип:
обложени леќи
Дали увоз:
no
Статија број:
297
Боја:
Земете предвид боја

Избор на клиент