(Насловната + Задните) Универзална столче опфаќа За Jeep Grand Cherokee Wrangler Патриот Cherokee Компас командант додатоци Sticer
Новак - 35 %

(Насловната + Задните) Универзална столче опфаќа За Jeep Grand Cherokee Wrangler Патриот Cherokee Компас командант додатоци Sticer

Достапно за нарачка
DEN 3695.52
DEN 2402.00
Достапност:

Ali Express Стандард Превозот Бесплатен Превозот. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по приемот потврди за плаќање. Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена.Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди isvery многу важно за нас.ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари , благодарение Функција : Водоотпорен,прашина-доказ , ги Штити дамки, бледнее, нечистотија, Лесен за чистење на Местото на потекло : Кина ( копно ) answer : ___________________________ Note : ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија .
Зошто да изберете нас :
1. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите . Ние се грижиме нашите клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел.Сингапур.
Поради тоа што припаѓа на Универзална столче покрие, па на тоа не може да биде 100% погоден за вашиот автомобил, ако ви требаат Посебни столче маска, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви помогнат да се произведуваат . Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани за време на превозот, како што се незгода, одложување или други прашања. За повратни информации :
Победа голем углед и почит од нашите колеги и клиенти, бидејќи ние постојано ги држат убедување : Клиент е Бог ,услугата доаѓа на прво место! 1. Контроверзии : Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди , ви благодарам .Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата. Ние можеме да произведуваат според вашите посебни барања, ако имате посебни потреби, Но ќе треба да плаќаат екстра пари.Нов Зеланд. За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со следење на број.Јапонија.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
За столче опфаќа : Материјал : Сендвич материјал+свила Бруто Тежина : 1-2kgs/set.Австрија. Ние ќе се потрудиме за да можете 100% задоволство. Ние разбираме вашата загриженост, и ќе се потрудиме да им понуди добро решение брзо да живеат до вашето задоволство.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3. Тоа е нашиот живот, за да преживее. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА,ДОБИВААТ ИНФОРМАЦИИ внимателно при обработка на нарачка. Времето за испорака зависи од земјата на дестинација. Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2.
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земја (Бесплатен Превозот) : Руската Федерација
Проценето Време На Испорака : 10 - 25 Дена
Превозот Компанијата : Русија Експрес - SPSR
Земја : сад ( во САД само )
Проценето Време На Испорака : 15 - 30 Дена
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земјата : Ирска.
За Производи :
За автомобил модел : Таа е погодна за 98% модели на автомобили.

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
меки и удобни
Материјал Тип:
Вистински Свила
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Ширина:
30cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Објектот Висина:
15cm
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Сендвич материјал+свила

Избор на клиент