Жените Кожа Trifold Паричникот Картичка Пасош Носителот Zip Торба Случај Спојки Гласник
Новак - 15 %

Жените Кожа Trifold Паричникот Картичка Пасош Носителот Zip Торба Случај Спојки Гласник

Достапно за нарачка
DEN 234.24
DEN 199.00
Достапност:


Жените Кожа Trifold Паричникот Картичка Пасош Носителот Zip Торба Случај Спојки Гласник
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет
Опис : Преносен и компактен, не е лесно да се одржи во рачна ташна Совршен за задржување на пасош, мобилен телефон, кредитни Картички, авио билети и др.
Спецификации : Точка Име : 3 виткање Паричникот Стил : Спојки Материјал : Faux Кожа Големина : стан. 11.3 cm x 16.5 cm x 2cm/4.45" x 6.50" x 0.79" Боја : 01-07
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Паричник (без мало пакет)

За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Висина:
11.3cm
Пол:
Жените
Објектот Тежина:
75g
Број На Модел На:
Паричникот 2S0014
Стил:
Повик
Објектот Должина:
16.5cm
Затворање Тип:
Hasp
Материјал Состав:
Faux Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Ширина:
2cm
Паричници:
Стандард Паричници
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Бренд Име:
ROSWHEEL
Количина:
1 Компјутер (Само торба е вклучена)

Избор на клиент