Влезот Doormat 3D Живописни Ainmals Печатени Мат Теписи За Спални Бања, Кујна Вратата Не се лизга Мат Килими Tapis Alfombra Дома Декор
Новак - 30 %

Влезот Doormat 3D Живописни Ainmals Печатени Мат Теписи За Спални Бања, Кујна Вратата Не се лизга Мат Килими Tapis Alfombra Дома

Достапно за нарачка
DEN 335.52
DEN 235.00
Достапност:


За производот

Големина:
400mm x 600mm
Стил:
Модерна
Употреба:
Кат,Молитва,Отворено,Маса,Врата,Бар,Бања
Бренд Име:
kalameng
Спецификација:
40*60cm
Функција:
Водоотпорен,Лепило-Заштитна,Против Пролизгување
Примена:
Бања/Ходникот
Примена:
Ходникот
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
бања мат
Техника:
Машина Направени
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
дизајн:
Земјата Стил
Шаблон Тип:
Животни
Материјал:
Фланелен
Шема:
3D печатење
Употреба:
Ходникот,дневната соба,спална соба,кујна,бања
Декорација Стил:
Пастирски стил
Број На Модел На:
Песочни вода абсорбента не се лизга мат
Измијте Стил:
Рака Мие
Материјал:
Фланелен боксери+меморија сунѓерот+Пвц
Големина:
40x60cm
Име:
Бања Мат/Кат мат /Doormat
Влажни:
160g
Објектот:
кат мат тепих
Шема дизајн:
3D Кул Животни

Избор на клиент