Се пече Торта Змии 4PCS Силикони Bakeware Магија Змија Торта Мувла DIY Печење Квадрат и Правоаголник Срцето Круг Торта Мувла Тесто Алатки

Се пече Торта Змии 4PCS Силикони Bakeware Магија Змија Торта Мувла DIY Печење Квадрат и Правоаголник Срцето Круг Торта Мувла

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:


Се пече Торта Змии 4 PCS Силикони Bakeware Магија Змија Торта Мувла DIY Печење Квадрат и Правоаголник Срцето Круг Торта Мувла Тесто Алатки
Материјал : 100% foodgrade силикони
Боја : ЦРВЕНА
Големина : 19*5.5 cm/pc
1set=4pcs, може да се направи dia22cm круг пан
Може да се направи на сите видови на форма за торта,круг плоштадот срцето правоаголник и триаголник итн,како ви се допаѓа!
Направени од добра оценка силикон,BPA FREE
Топлина-Отпор : +230degree
Ладно-Отпор : -40degree
На габи може да се стави во рерна или микробранова директно од замрзнувачот
Овошје-киселина Отпор,и супериорен во однос на корозија на многу хемикалии
Природен не-стап surlace,и лесно да се чисти
Може да се исчисти
Машина за миење садови безбедно
Зачувување на енергијата се намалува за печење-време
Лесен за складирање,може да биде укината и се чуваат во фиоките

За производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
sunglory
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
AM1111
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
1 сет:
4pcs
Карактеристика 2:
змија торта мувла
Стил:
змија пан торта
Карактеристика 5:
печење змии
карактеристика 4:
идеален силиконска тава
Материјал:
100% foodgrade силикони
Функција:
змија силиконски калап
функција 3:
торта змија мувла
Тип:
магијата торта мувла
Големина:
19*5.5 cm/pc

Избор на клиент